SPOR & AKTİVİTE

 

KATAMARAN

Egenin Akdeniz ile birleştiği Hisarönü koyunda sezon boyunca esmekte olan meltem rüzgârı ile Hobby Cat sınıfı katamaranlarımız ile yelken sporu yapmanın keyfini çıkarın.

 

RÜZGAR SÖRFÜ

Egenin Akdeniz ile birleştiği Hisarönü koyunda sezon boyunca esmekte olan meltem rüzgârı eşliğinde her seviyeye uygun sörflerimiz ile yelken sporu yapmanın keyfini çıkarın.

 

KANO

Deneyimli eğitmenler eşliğinde gezi kanolarımız ve profesyonel kanolarımız ile ekolojik dengenin muhafaza edildiği eşsiz manzaraya doğru kürek çekin.

 

BİSİKLET

Marmaris Hisarönü bölgesinin bakir kalmış ormanlarında gruplar halinde ya da bireysel olarak her kondisyona göre uyarlanmış güzergahlarda pedal çevirmenin tadına varın.

 

TREKKİNG

Rehberlerimiz eşliğinde Bozburun ve Datça yarımadası ile çevresindeki parkurlarımızda dağ yürüyüşü  (Trekking) yaparken tarihi ve doğal güzellikleri keşfedin.

 

KARMA PROGRAM

Merkezimizde tüm sporların tadına varmak isteyenler için oluşturduğumuz katamaran, rüzgar sörfü, dağ bisikleti, kano ve doğa yürüyüşü aktivitelerini içeren Karma programını sizlere öneriyoruz